OFERTA ANIMACJE W STREFIE GIER XXL


grafika strefa eukacyjnych gier xxl dla dzieci

         Realizujemy animacje i edukacyjne zajęcia rozrywkowe dla dzieci w strefach edu gier XXL do skakania, nauki i zabawy. Mamy moc zapytań i zaproszeń do realizacji stref gier plenerowych i ogrodowych dla dzieci. Bardzo często zapraszają nas szkoły, przedszkola, gminy, organizatorzy pikników rodzinnych, targów i eventów jako animatorów z mobilnymi edu grami do skakania i nauki. Jeśli chcesz, abyśmy zorganizowali oryginalne atrakcje dla dzieci na Twojej imprezie to zapraszamy do kontaktu.

         Co to jest strefa gier XXL?

Strefa gier wielkoformatowych to miejsce gdzie można zagrać w różne gry edukacyjne, ruchowe, podwórkowe. W mega strefie gier wielkoformatowych znajdują się zarówno gry o konkretnej tematyce np. bezpieczeństwa, ekologii, zdrowia i higieny, polskiej przyrody jak również klasyczne gry korytarzowe, podwórkowe, ogrodowe z naszego dzieciństwa.

Wyobraź sobie, że jesteś na świeżym powietrzu; na plaży, na łące albo na boisku szkolnym. Wyobraź sobie, że skaczesz po gigantycznych grach planszowych. Wcielasz się aktywnie w postać pionka. Na grach są eko przeszkody do przeskakiwania, zadania i ćwiczenia do wykonania. Rzucasz wielkimi, miękkimi kośćmi i bawisz się z dziećmi w najlepsze. Możesz zagrać w najlepsze gry podwórkowe jak klasy, stópki, kalkulator, rzucanie do celu, JENGA etc. Możesz również grać w edukacyjne gry tematyczne i plenerowe. Możesz grać w co tylko chcesz, ucząc i bawiąć się przy tym w najlepsze.

         Czy brzmi to jak super zabawa dla dzieci? Na tym właśnie polega idea strefy gier XXL – na nauce przez dobrą zabawę i ruch w przyjaznej bezpiecznej przestrzeni.


> Cennik dla animacji w strefie edu gier XXL od KangurGra.

> Pobierz formularz zamówienia dla strefy edu gier XXL od KangurGra (edytowalny).

         Strefa gier to arena edukacji i rozrywki, gdzie mogą bawić się całe rodziny na pikniku, klasa w szkole czy grupa przedszkolaków na zajęciach dydaktycznych. Strefa edu gier XXL świetny pomysł na super atrakcje na dzień dziecka lub zakończenie roku szkolnego albo imprezę, piknik rodzinny.

strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci

strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci

         Czy do strefy gier potrzebny jest Mistrz Gry?

To zależy do jakiej strefy gier. Oto kilka przykładów zastosowania strefy gier XXL w praktyce.

         Mała strefa gier

Jeśli strefa składa się z samych gier podwórkowych, korytarzowych to każde dziecko powinno sobie dobrze poradzić z rozgrywką. W dobie smartfonów i wszechogarniającego Internetu dzieci mniej znają klasyczne gry podwórkowe, w które kiedyś grało się z rówieśnikami pod blokiem, pod trzepakiem na dywany. W takiej sytuacji warto aby, ktoś pokazał jak gra się w daną grę. Mini strefa gier świetnie sprawdza się w sytuacji kiedy Mistrz Gry (np. Strażnik Miejski, Policjant) idzie do przedszkola na lekcję tematyczną o bezpieczeństwie.

         Jedna grupa dzieci gra wspólnie w gry podwórkowe a druga część dzieci gra ze Strażnikiem Miejskim np. > w wielkoformatową grę BEZPIECZNI NA DRODZE.
Po 15 minutach następuje zmiana. To doskonały sposób na godzinne, tematyczne zajęcia w szkole czy przedszkolu dla najmłodszych dzieci.

         Strefa gier na pikniku rodzinnym

Na otwartym evencie dla rodzin, czy mieszkańców gminy strefa gier jest do dyspozycji dla każdego. Mistrz Gry pomaga dzieciom i rodzicom w rozgrywce i zachęca do edukacyjnej zabawy. Każdy może przyjść pograć w gry plenerowe i ogrodowe. Można nawet w trakcie zabawy wygrać nagrody. Przy większych strefach gier z edukacyjnymi grami autorskimi warto mieć Mistrzów Gry, którzy wytłumaczą zasady gry, poprowadzą rozgrywkę i uatrakcyjnią gry i zabawy.

strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci

         Zajęcia w strefie gier np. w szkole

Często realizujemy strefy gier w szkołach i dostajemy pod animacje grupę dzieci np. na godzinę czasu. Bawimy się dziećmi w składzie 2 Mistrzów Gry i prowadzimy program ustalony ze szkołą. Przede wszystkim dzieci mają masę energii, którą na początek pożytkujemy w postaci rozgrzewki oraz gier i zabaw ruchowych. Druga cześć zajęć to omówienie wszystkich gier i pokazanie dzieciom jak grać. Gramy z dziećmi we wszystkie gry i prowadzimy zabawy. Taka godzina w strefie gier to dla dzieci ekscytująca zabawa, w trakcie której czegoś się nauczą, nabędą przydatną wiedzę.

> Zobacz program zajęć w edukacyjnej strefie mega wielkich gier do skakania, dla dzieci.

         Ogólna konkluzja jest taka, że w strefie gier warto mieć Mistrza Gry, który odpowiednio zapewni dzieciom czas, wytłumaczy zasady gry i będzie nadzorował rozgrywkę. Dobry Mistrz Gry to połowa sukcesu strefy gier. Nasi animatorzy są do dyspozycji w strefie gier XXL.

         Zamów naszą ekipę sprawdzonych i profesjonalnych animatorów czasu wolnego, którzy jako mistrzowie gry zorganizują dzieciom fantastyczną edukacyjną zabawę i zajęcia ruchowo – sportowe.

strefa wielkoformatowych gier planszowych do skakania dla dzieci

gry podwórkowe, korytarzowe, podłogowe dla dzieci do skakania od KanguGra

Zobacz edu moc gier dla dzieci od KangurGra.

ilustracja - edukacyjne gry dla dzieci od KangurGra

edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci - EKOMANIA czysta energia

znak graficzny logo kangurgra.pl