SERIA EDU GIER XXL
znak graficzny logo serii edu gier EKOMANIA

         Nie zatrzymamy czasu ani postępu technologicznego. Za to możemy nauczyć siebie i nasze dzieci żyć w zgodzie z naturą i dbać o otaczające nas środowisko i przyrodę - czyli nasze największe skarby i zasoby. Jeśli tego nie zrobimy, to całe dobrodziejstwo i różnorodność przyrody przepadnie a my wraz z nim.

edukacyjna, eko gra planszowa XXL dla dzieci - EKOMANIA czyste powietrze

Jak zmieniać świat?
„Po jednym dziecku.„

         Jeśli chcemy, aby nasze dzieci mogły cieszyć się przyrodą i korzystać z dobrodziejstw i różnorodności natury musimy je nauczyć odpowiedniej postawy proekologicznej. To są łatwe rzeczy. Dzieci „łapią” je w mig. Umiejętne oszczędzanie wody i energii, segregacja śmieci, kilka ekologicznych nawyków i świadomość - po co to robimy - w zupełności wystarczy. To są takie same zachowania, umiejętność i dobre nawyki jak wszystko inne czego dzieci uczy się od najmłodszych lat. Dlatego zadbajmy o to już teraz - RAZEM. Żeby nasze pociechy wyrosy na dojrzałych, odpowiedzialnych ludzi, nauczmy ich dbania o otaczający nas świat.

edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci - Bezpieczni na drodze 3x2m

         A czy może być wspanialsza nauka niż radosna zabawa przez ruch i śmiech w przyjaznej atmosferze? Stąd zrodziła się idea, aby zaszczepić już u najmłodszych dzieci postawę ekologiczną i dobre nawyki. Dzieci kochają przyrodę. To my rodzicie i opiekunowie jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby dzieci wyrosły na dorosłych, odpowiedzialnych ludzi, którzy przekażą własnym wzorem, właściwą postawę i cenną wiedzę na kolejne pokolenia. Już zwykłe nie zaśmiecanie otaczającego nas świata to ogromny krok w przód dla natury i środowiska w jakim żyjemy.

         Gry z edukacyjnej serii EKOMANIA powstały z ogromnej potrzeby serca i miłości do przyrody.
To jeden z wielu kroków, żeby nasz świat stał się lepszym, przyjaznym miejscem dla wszystkich istot żywych.

Zobacz edu gry z serii EKOMANIA traktujące kompleksowo o ekologii:

Gry z serii EKOMANIA kształtują oraz rozwijają
właściwe postawy proekologiczne.

         Jako ludzie mamy prawo do oddychania świeżym powietrzem, swobodnego obcowania z naturą, zwierzętami, drzewami i roślinami. Nasze dzieci i przyszłe wnuki też mają do tego prawo. Zadbajmy więc o to, żeby za te 20, 50, 100, 500 lat mogli wciąż korzystać z przysługujących im praw.

         Dzięki grom edukacyjnym z serii EKOMANIA dzieci w łatwy i bardzo atrakcyjny sposób przyswoją wiedzę i właściwe nawyki proekologiczne, które zaowocują na przyszłość i zmienią świat na lepsze miejsce do życia.

> Zobacz też serię gier "DZIECI BEZPIECZNE".
> Zobacz też serię gier "ZDROWE DZIECI".
> Zobacz też serię gier "POLSKIE ZWIERZĘTA".
> Oferta gier XXL edukacyjna gra planszowa XXL dla dzieci - EKOMANIA segregacja

> Zobacz super edukacyjną eko grę planszową XXL dla dzieci, do skakania "EKOMANIA segregacja".

znak graficzny logo kangurgra.pl